Podsumowanie akcji kulinarnej Tydzień z KIWI na durszlaku

akcja kulinarna tydzień z kiwi

W piątek zakończyła się pierwsza akcja kulinarna, którą zorganizowałam na durszlaku: Tydzień z KIWI. Nie wiedziałam, czego się spodziewać i jestem zadowolona, bo równie dobrze mogło być tak, że nikt nie dołączyłby do zabawy. Tymczasem zgłosiło się 9 osób, ale przepisy wysłało 7 z nich. W sumie dostałam 9 przepisów, wszystkie zostały zaakceptowane i bardzo mi się podobały. Dziękuję uczestnikom za dołączenie i wspólną zabawę. Jestem pewna, że Wasze przepisy pójdą dalej. Już planuję wykorzystać w domu wszystkie wyróżnione i zwycięski przepis, ale pozostałe nie pójdą w niepamięć. Tylko że wszystkiego naraz nie da się zrobić. ;)

Wyróżnienia


Przepisy, które przesłaliście były fajne, pomysłowe, w większości bardzo się różniły od siebie.  Dwa były identyczne, bo brały udział w innej akcji na facebooku, która nawisem mówiąc bardzo mi się spodobała i chętnie dołączę do kolejnej. Trudno było mi więc ocenić, która wersja deseru z kiwi jest najlepsza. Nikt nie skusił się na dodanie kiwi do dania obiadowego, szkoda, chętnie skorzystałabym z czyjegoś genialnego pomysłu. Wymyślę kiedyś własny...

Po długim namyśle i wielokrotnym czytaniu (trochę nabiłam Wam statystyki :)) Waszych wspaniałych przepisów chciałabym wyróżnić 3 z nich:


  1. Chlebek z kiwi - blog Zdrowe smaki
  2. Ciasto z kiwi i budyniem - blog Moje Domowe Kucharzenie
  3. Ciasto z kiwi - blog Gotujacy_vegepiotrek


Gratuluję autorom pomysłowości i pięknych zdjęć!

Zwycięski przepis


Najlepszym pomysłem wraz z dobrym opisem wykonania i super zdjęciami w mojej ocenie jest przepis na:

Muffinki majonezowe z kiwi 

autorstwa aaasikkk z bloga Grunt to przepis.


Gratuluję!

Już w środę 1 czerwca o 7:00 przepis zostanie opublikowany na moim blogu w dziale Wasze przepisy i interpretacje, a potem upubliczniony w social media. Autorkę proszę o kontakt (email w zakładce Kontakt/Współpraca lub przez Durszlak), celem ustalenia szczegółów publikacji - formatowanie, ilość zdjęć itd. itp.

Wszystkim serdecznie dziękuję za wspólną zabawę. Zapraszam wkrótce na kolejną akcję, bo na jednej nie zamierzam skończyć. Możesz też założyć własną. To proste i bardzo fajne. Pozdrawiam!


Poniżej wszystkie przepisy z akcji Tydzień z KIWI:

Podziel się w Google Plus

O autorce Anna Wojtyna

Jestem Ania, mama, która uwielbia gotować, piec i jeść oraz blogować. Więcej o mnie znajdziesz na stronie "O mnie"

0 komentarz(y) :

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w komentarzach. Czytam wszystkie komentarze i staram się odpowiadać na każdy z nich.
Pozdrawiam i zapraszam do szukania innych inspirujących przepisów lub porad rodzicielskich!