Darmowa fotokartka na święta - wyślij nietypowe życzenia świąteczne wraz z Nivea!Tego wpisu wcześniej nie planowałam, ale gdy poznałam akcję Nivea, dzięki której już sama wysłałam 1 kartkę do bliskich, a kolejne dopiero "projektuję", postanowiłam podzielić się tym z Wami. Mąż wypromował akcję jak tylko się da wśród znajomych z pracy i w rodzinie, bo dobrym trzeba się dzielić. :)

Jak działa Świąteczna Kartka z Nivea - Pielęgnuj bliskość w święta?


Wystarczy wejść na stronę akcji i stworzyć swoją własną, niepowtarzalną kartkę świąteczną, dodając zdjęcie rodzinne i własne życzenia (lub jedne z 4 wariantów gotowych). I kliknąć wyślij kartkę. Gotowe! Nivea wydrukuje i wyśle całkiem za darmo Twoją kartkę przez pocztę. Możesz ją wysłać nawet sam do siebie, będzie pamiątka. Akcja ograniczona czasowo i ilością kartek do rozesłania: kończy się 20 grudnia, a drukowanych kartek wyślą do 100 000. Pozostałe zostaną wysłane w wersji elektronicznej. No i trzeba pamiętać, że im wcześniej wyślą kartkę, tym większa szansa, że dotrze ona na święta tam, gdzie powinna.


Nivea wyśle Twoim najbliższym kartkę świąteczną z wybranym zdjęciem! 


Swoją świąteczną kartkę możesz dodać do galerii kartek, jednak nie musisz wyrażać na to zgody. I możesz wysłać aż 5 kartek. Zarówno dodając do każdego jedno i to samo zdjęcie lub całkiem inne. Jeśli zapiszesz się do Klubu Moja Nivea, będziesz mógł wysłać nawet 10 kartek! To naprawdę dużo. Ja się zapisałam i już mam zaplanowane, do kogo pójdzie większość z kartek. Co do klubu to dopiero go poznaję, więc nie umiem Wam nic o nim powiedzieć.Wysyłajcie, korzystajcie, póki są dostępne kartki! I podzielcie się wpisem o akcji z rodziną lub przyjaciółmi, niech też skorzystają. Dzielmy się tym, co dobre i darmowe! :)
Podziel się w Google Plus

O autorce Anna Wojtyna

Jestem Ania, mama, która uwielbia gotować, piec i jeść oraz blogować. Więcej o mnie znajdziesz na stronie "O mnie"

0 komentarz(y) :

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w komentarzach. Czytam wszystkie komentarze i staram się odpowiadać na każdy z nich.
Pozdrawiam i zapraszam do szukania innych inspirujących przepisów lub porad rodzicielskich!