Podsumowanie akcji Wypieczone Święta - Boże Narodzenie 2016Jak ten czas szybko leci...  Święta jak zwykle minęły szybciej niż na nie czekaliśmy. Nowy Rok dopiero co witaliśmy, a już większość stycznia za nami... Miniony czas był dla mnie bardzo trudny z wielu względów, ale najbardziej z powodu nagłej śmierci mojej babci, przez co odłożyłam całkiem na bok blog i niektóre sprawy. Wciąż mam wrażenie, że ona gdzieś jest i czeka, aż ją odwiedzę lub zadzwonię. Ona już nie zadzwoni... Życie toczy się dalej, a akcja się skończyła, a obowiązki trzeba wypełnić. Wybór jednego zwycięskiego przepisu wcale nie należało do najłatwiejszych zadań. Pora jednak ogłosić wyniki i podsumować całą akcję.


Podsumowanie ogólne konkursuAkcja na durszlaku trwała miesiąc i zgłosiło się 58 uczestników, dołączając aż 103 przepisy. Bardzo dziękuję Wam za tak liczny udział i kreatywne przepisy! Znalazły się takie, których przyjąć nie mogłam z uwagi na brak jakiegokolwiek odniesienia do tematu akcji (bo nie chodziło mi o dowolny wypiek, codzienny, bez duszy) lub brak banerka (a tu często wielka szkoda takich przepisów). W przyszłym roku wyraźnie zaznaczę, że jeśli przepis nie nawiązuje wprost do świąt, to przynajmniej zdjęcia lub opis pozwolą nam go z Bożym Narodzeniem skojarzyć. W końcu o to chodziło, by zebrać słodkie przepisy do wykorzystania właśnie w tym pięknym czasie.

Na końcu wpisu znajdziesz wszystkie przepisy zgłoszone do konkursu wraz ze zdjęciami i linkami.


Wyniki Po długim rozmyślaniu, przeglądaniu, oblizywaniu się na sam widok tylu słodkich przysmaków udało mi się wyłonić ten jeden najlepszy moim zdaniem przepis.

Zwycięski przepis to Mini serniczki z orzechami z bloga Smakołyki Asi


Serdecznie gratuluję zwycięzcy!


Chciałabym jeszcze wyróżnić 3 fajne przepisy, chociaż tak naprawdę, to na tej liście znaleźć się powinna przynajmniej 1/3 zgłoszonych przepisów. Za rok postaram się załatwić nagrody dla wyróżnionych. :)


Wyróżnione przepisy:


  1. Tort makowy z cynamonem i orzechami
  2. Piernik z masą i powidłami
  3. Piernikowe muffinki z powidłami śliwkowymi w czekoladzieOdbiór nagrodyZgodnie z regulaminem autor zwycięskiego przepisu powinien zgłosić się do mnie mailowo z danymi korespondencyjnymi w ciągu 3 dni roboczych. Mój adres mailowy to kesycodziennosci@onet.pl. Przekażę je sponsorom nagrody, na co wyraża zgodę, aby mogli wysłać książkę kulinarną Kuchnia Polska, nagrodę w konkursie.
Podziel się w Google Plus

O autorce Anna Wojtyna

Jestem Ania, mama, która uwielbia gotować, piec i jeść oraz blogować. Więcej o mnie znajdziesz na stronie "O mnie"

0 komentarz(y) :

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w komentarzach. Czytam wszystkie komentarze i staram się odpowiadać na każdy z nich.
Pozdrawiam i zapraszam do szukania innych inspirujących przepisów lub porad rodzicielskich!