Podsumowanie akcji Wypieczone Święta - Wielkanoc 2017Wielkanoc już dawno za nami, tak samo jak pierwsza wielkanocna edycja mojej akcji kulinarnej Wypieczone Święta. Czas na słodkie podsumowanie akcji Wypieczone Święta.

Podsumowanie akcji Wypieczone Święta - Wielkanoc 2017


Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli w niej udział. W trakcie trwania akcji Wypieczone Święta Wielkanoc 2017 aż 43 uczestników zgłosiło 52 przepisy związane z Wielkanocą. Nawet nie sądziłam, że będzie ich aż tak dużo. Prym wiodły wszelkiej maści baby i babki oraz mazurki. Niejeden przepis utkwił mi w pamięci i pewnie przy najbliższej sposobności przetestuję go osobiście, niekoniecznie w wersji wielkanocnej. Znów niestety pojawiły się przepisy, których nie mogłam przyjąć, choćby z powodu braku banerka. I znów przypominam kochani, że bez banerka ani rusz! To podstawa wielu akcji na durszlaku czy mikserze kulinarnym.

Wyróżnienia

Zgodnie z zapowiedzią, po długich namysłach wybrałam 3 najbardziej oryginalne i smakowicie prezentujące się przepisy. Ciężko było wybrać, ale klamka zapadła. Po publikacji w mediach tegoż wpisu z podsumowaniem, polecę poniższe przepisy na fanpage'u bloga na facebooku. Dobrym trzeba się dzielić :)

Wyróżnione przepisy:

  1. Fiołkowy mazurek z mascarpone i białą czekoladą - Studnia Miodu
  2. Tort Zajączek - Szczypta słodyczy
  3. Babka marchewkowo-kokosowa - Z pamiętnika piekarnika

Gratuluję pomysłowości i pięknych zdjęć!A oto wszystkie przepisy zgłoszone do akcji:

Podziel się w Google Plus

O autorce Anna Wojtyna

Jestem Ania, mama, która uwielbia gotować, piec i jeść oraz blogować. Więcej o mnie znajdziesz na stronie "O mnie"

0 komentarz(y) :

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w komentarzach. Czytam wszystkie komentarze i staram się odpowiadać na każdy z nich.
Pozdrawiam i zapraszam do szukania innych inspirujących przepisów lub porad rodzicielskich!